Je libo dobrodružný film Totem vlka, dokumentární podívanou Tajemství lesa či animák Ovečka Shaun ve filmu?

Heidi je osiřelé děvčátko, které tráví nejšťastnější dny dětství společně s kamarádem Peterem při hlídání stáda koz, radostného hraní a užívání si svobody švýcarských Alp, kde bydlí v prostém srubu u svého dědečka. Naplno prožitým dnům je však náhle konec, když je Heidi převezena tetou Dete do německého Frankufurtu nad Mohanem, kde má dělat společnost nemocné dívce Kláře ze zámožné rodiny. Dívky se sice ihned skamarádí, ale Heidin stesk po dědečkovi, Peterovi a horách je příliš velký.

Soutěž o 6 DVD

1. místo: Totem vlka + Tajemství lesa + Ovečka Shaun ve filmu

2. místo: Totem vlka + Tajemství lesa

3. místo: Totem vlka

Totem vlka
Mladý Číňan Chen Zhen se za dob tzv. kulturní revoluce ocitá v
oblasti Vnitřního Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Mongolské stepi symbolicky vévodí vlk, který je člověku nejnebezpečnějším nepřítelem, ale rovněž dobrodincem. Právě v odvěkém zápasu s vlkem ohrožujícím stáda ovcí a koní byl člověk posílen. Chen Zhen je natolik okouzlen místním smýšlením, že se rozhodne odchytit a vychovat vlčí mládě.

Tajemství lesa
Scenárista a režisér Luc Jacquet (Putování tučňáků, Nebe a led) vás zve do světa přírodních zázraků a ohromující krásy, které předtím nikdo nikdy neviděl. Poprvé můžete sledovat deštný prales, jak roste před vašima očima. Vstupte do hlubin tropické džungle, až do samého srdce života na Zemi. Jen díky filmařské dovednosti a moderním technickým možnostem lze nyní podniknout tuto jedinečnou cestu do zcela nezkrotného světa dokonalé rovnováhy, ve kterém každý živý tvor – od nejmenšího až po největšího – hraje zásadní roli.

Ovečka Shaun ve filmu
Ovečka Shaun se tentokrát rozhodne užít si se stádem trochu domácí volné zábavy a zamkne spícího farmáře v karavanu. Karavan se shodou okolností uvolní a rozjede plnou rychlostí do města. Ovečka se tak se svými kamarády musí vydat na dobrodružnou cestu do civilizace, aby zachránila ztraceného páníčka. Ovčí stádo se snaží co nejnenápadněji infiltrovat do lidské společnosti a dostává se do mnoha komických situací.

Soutěžní otázka

Hraje ve snímku Heidi i herečka Katharina Schüttler?

a) Ano

b) Ne

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | předmět: Heidi. Soutěž končí 7. srpna, den poté vylosujeme tři výherce.

Heidi, děvčátko z hor v českých kinech ve 2D od 28. července 2016 (znění: český dabing).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno