Jak se blíží prázdniny a také den dětí je doslova za dveřmi, rodiče a prarodiče vymýšlí, čím své potomky potěší a jakou odměnu dostanou za celoroční školní snažení korunované vysvědčením.

Ať už jsou děti malé nebo velké, rády se dívají na televizi. Zejména kreslené pohádky dokážou zaujmout pozornost nejen malých, ale i velkých a dokonce i dospělých diváků. Určitě tedy neprohloupíte, pořídíte-li vašim dětem kreslený film na DVD.

Před miliony a miliony let

Co by se asi stalo, kdyby dávno před miliony let asteroid nezasáhl Zemi a dinosauři vůbec nevyhynuli? Jakým směrem by se ubíral vývoj života na Zemi? Pixar Animation Studios si s touto myšlenkou nejen pohrává, ale předkládá vám dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů. Film Hodný dinosaurus je vám k dispozici na FilmnaDVD.cz na DVD nebo také v dokonalé kvalitě na Blu-ray.

Pro ty nejmenší

Pro nejmenší diváky jsou určeny pohádkové příběhy ovečky Shaun. Ovečka Shaun a její kamarádky ovečky žijí na jedné obyčejné farmě, jejich život však vůbec není fádní. Chytrá ovečka Shaun vždy vymyslí nějakou legraci, obzvlášť, je-li farmář pryč. To potom mají ovečky i zlomyslná prasata a trochu natvrdlý ovčácký pes volnou ruku. V kompletní druhé sérii seriálu se dozvíte víc o skotačení jehňátek, jak probíhal velký ovčí závod, na statku vyhlásí krále mejdanu a přesvědčíte se, že srdci zkrátka poručit nelze. DVD obsahuje ještě pohádkový díl Veselé Vánovce a bonusové Championsheeps. Uvidíte, jak sledování příběhů o ovečce Shaun vaše nejmenší diváky zaujme. Pohádky na DVD či Blu-ray jsou skvělým způsobem, jak děti zabavit během cesty na dovolenou nebo za deštivých dnů. Neváhejte a nakupte vašim nejmenším kreslené pohádky na DVD na FilmnaDVD.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno