Videa z Občanské války: Vision v civilu a Bucky proti všem

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Studio Marvel opět navnazuje diváky, kteří dychtivě očekávají květnovou premiéru velkolepého souboje mezi Avengery. Dva nové klipy k filmu Captain America: Občanská válka nabízejí krátký vhled do děje a osvětlují, proč ke konfliktu mezi Capem a Iron Manem dojde.

Avengers v novém filmu čelí politickému tlaku, a tým se proto rozdělí na dvě části. Organizace spojených národů trvá na prosazení zákona, na jehož základě by byl vytvořen řídící orgán, který by rozhodoval o povolání superhrdinů do akce. V novém klipu se Steve Rogers staví proti, zákon podle něj Avengers zbavuje odpovědnosti a je jakousi kapitulací na samovolné rozhodování. Mohlo by se totiž stát, že Avengers vyšlou někam, kam nechtějí nebo jim naopak znemožní přístup jinde, kde by mohli být prospěšní. Oponuje mu však James Rhodes a Tony Stark, podle kterého k prosazení těchto pravidel dříve či později stejně dojde. Tak se tedy zformovaly dva tábory: tým Kapitána Ameriky a tým Iron Mana. Kromě toho stojí za povšimnutí Vision, který se sice v klipu mihne jen na moment, ale pohled na něj, ležérně sedícího na pohovce v pleteném svetru, je jednoduše k nezaplacení.

V druhém klipu se Bucky alias Winter Soldier, který bude ve filmu stát na straně Kapitána Ameriky, postupně probíjí skrz členy týmu Iron Mana. Bucky na něj dokonce vystřelí a Starkův naprosto šokovaný výraz dokazuje, že souboje v chystaném snímku mohou být plné neočekávaných zvratů. Rovnocenným partnerem je Buckymu v klipu Black Panther, jehož postava se v Marvel Cinematic Universe objeví vůbec poprvé a dokonce se v roce 2018 dočká vlastního filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také