Jurský svět 2 našel režiséra

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Nějaký ten měsíc se o tom jménu spekulovalo a nyní je to oficiální. Pokračování loňského hitu Jurský svět natočí režisér dramatu Nic nás nerozdělí, J. A. Bayona.

Poté, co se režisér a spoluscenárista nostalgického Jurského světa, Colin Trevorrow, rozhodl, že se na pokračování bude podílet už jen jako scenárista (společně s parťákem Derekem Connollym) a producent, muselo studio najít jinou alternativu. O Bayonovi se mluvilo delší dobu, ovšem do té doby, než se upsal jinému sequelu, konkrétně Světové válce Z 2 s Bradem Pittem v hlavní roli.

Juan Antonio Bayona
Juan Antonio Bayona

Avšak talentovaný španělský filmař se rozhodl projekt opustit a producentům Jurského světa Stevenu Spielbergovi a Franku Marshallovi tak nepřímo naznačil, o co má vlastně zájem. Na twitterovém účtu pak bylo oznámeno, že to nejsou pouhé drby a že Bayona opravdu dvojku nakonec natočí. Jisté je, že se do hlavních rolích vrátí dvojice Chris Pratt jako Owen a Bryce Dallas Howard coby Claire. Jak už bylo zmíněno, o scénář se postarají Colin Trevorrow a Derek Connolly. O příběhu se toho zatím moc neví, ale hlavní myšlenkou filmu by mělo být využití dinosaurů coby zbraní, což už bylo naznačeno v prvním snímku a co potvrdil sám Trevorrow. Na výsledek si budeme muset ještě dva roky počkat.

Jurský svět 2 má premiéru 7. června 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také