Známe detaily o restartu Tomb Raider

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Restart filmové série podle známé počítačové hry plánuje studio už řadu let. Dokonce je znám i režisér a scenárista. Nyní režisér prozradil, o čem by mohl nový Tomb Raider být.

Pokud jste v kinech zaznamenali norský katastrofický snímek Vlna, pak možná víte, že režisér tohoto povedeného indie filmu dostal od Hollywoodu nabídku, aby natočil nové dobrodružství Lary Croft. Roar Uthaug, režisér nového dílu, prozradil, že film se inspiruje chválenou hrou z roku 2013 od společnosti Crystal Dynamics, která, dle jeho slov, dokázala zachytit Laru Croft také jako normálního člověka. Je to prvek, který hodlá Uthaug do snímku implementovat. Zároveň se netají ani tím, že se rovněž inspiruje Indianou Jonesem, neb Dobyvatelé ztracené archy patří mezi jeho nejoblíbenější filmy.

O herečce, která by měla nahradit Angelinu Jolie, se zatím nic moc neví. Stejně tak není známé datum premiéry. Scénář sepisuje Geneva Robertson-Dworet, která pracuje i na Transformers 5. Uvidíme, co se z toho vyklube.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také