Trailer #1: Daredevil: 2. série (2016) – Netflix a Marvel nadělují

Přečtěte si

Autor

Tomáš Vohnický
Tomáš Vohnický
Jsem tak trochu fanoušek Marvelu. Fakt jen trochu.... Tak dobře no. Trochu víc. Proto ode mě uvidíte jen články na tohle téma.

Nedávno skončila Jessica Jones a už jen měsíc nás dělí od dalšího seriálu, který vzejde ze spolupráce Marvelu a Netflixu. Svojí druhou návštěvou nás poctí Matt Murdock, chcete-li Daredevil.

První řada Daredevila nastavila laťku tak moc vysoko, že jen těžko ji bude ta druhá překonávat. Z tohoto důvodu sáhli tvůrci seriálu hluboko do svých kapes a představí nám hned dvě nové postavy, které jsou ve velikém očekávání. Do Hell’s Kitchen kromě Matta Murdocka a jeho kamaráda Foggyho zavítají Elektra a hlavně Punisher.

elektra-142967

Elektru Nachios ztvární nádherná francouzská herečka Elodie Yung, kterou si můžete pamatovat z filmu G.I. Joe 2: Odveta. Nutno dodat, že outfit, který nosila v tomto filmu, byl velice podobný právě tomu, co nosí Elektra v komiksech.

jon-bernthal-gets-one-step-closer-to-going-full-punisher-574831

The Punishera neboli Franka Castla si střihne Joe Bernthal, kterého si určitě pamatujete ze Železných srdcí. Popularitě ale vděčí za roli v seriálu Živí mrtví.

Určitě se máme na co těšit, což nám ukazuje i první nadupaný trailer. Já osobně se nemůžu dočkat, protože přesně tohle si Daredevil zasloužil. Temný seriál, který se s ničím a nikým nepáře.

Daredevil bude kompletně k dispozici 18. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také