Kdy uvidíme trailer na Star Wars: Rogue One?

Přečtěte si

Autor

Lukáš Vaněk
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.

Podle neoficiálních informací by měl první trailer na nový film ze světa Star Wars dorazit s premiérou očekávaného filmu Captain America: Občanská válka, jenž má za mořem premiéru 6. května 2016.

Jelikož oba projekty spadají pod studio Disney, tak to dává samozřejmě smysl. Ale nemusí to tak být vždy. Pokud si vzpomenete, tak to samé platilo i v případě zmíněné Občanské války, protože první ukázka měla být vypuštěna do světa s premiérou Star Wars: Síla se probouzí. Nakonec jsme se ukázky dočkali snad o měsíc dříve.

Oba filmy se právem řadí mezi nejočekávanější hity roku 2016, tak je velmi pravděpodobné, že to Disney do premiéry Kapa vydrží a svůj další klenot představí až v květnu, tedy sedm měsíců před jeho premiérou. Studio předem avizovalo, že tyto spin-offy mají vyplnit mezeru mezi oficiálními epizodami. Což samozřejmě není na škodu. A platí to i u prvního spin-offu, který má zajímavou zápletku. Příběh Star Wars: Rogue One je totiž zasazen do období mezi třetí (Pomsta Sithů) a čtvrtou (Nová naděje) epizodou. Budeme sledovat skupinu rebelů, jejichž úkolem je ukrást plány k Hvězdě smrti. Režii má na starost Gareth Edwards (Godzilla) a v hlavní roli uvidíme Felicity Jones. Jedná se také o první film ze světa Star Wars, ke kterému nedělá hudbu John Williams, jehož nahradil Alexandre Desplat (Godzilla, Kód Enigmy)

Star Wars: Rogue One dorazí do našich kin 15. prosince 2016. Ve filmu Garetha Edwardse se objeví Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker nebo Donnie Yen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také