Novou adaptaci 20 000 mil pod mořem zrežíruje Bryan Singer

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Je rozhodnuto! Nové zpracování 20 000 mil pod mořem bude režírovat Bryan Singer. Režisér X-Menů se pustil do světoznámého příběhu podle románu Julese Vernea.

20 000 mil pod mořem začalo vycházet po částech v roce 1869. Příběh vypráví o dobrodružstvích kapitána Nema a jeho posádky na lodi Nautilus. Nejrůznější adaptace tohoto díla se na plátna kin a na televizní obrazovky dostaly v průběhu let několikrát. Asi nejslavnější je verze Kirka Douglase, která dostala hned dvě ocenění – za speciální efekty a za výpravu.

Walt Disney teď přichází se svou vlastní adaptací a v podstatě s remakem vlastního snímku; pod jeho záštitou vznikla verze z roku 1954. Singer sám říká, že řadu filmů s písmenem X neopouští, jen jsou v jeho prioritách teď trochu níž, ale jsou někdy na programu…  Uvidíme, jestli se výběr režiséra ukáže šťastným.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také