Trailer #2: Bod zlomu (2015) – Pořádné surfování je tu!

Přečtěte si

Autor

Studio Warner Bros. Pictures uvádí nový (v pořadí druhý) trailer k filmu Bod zlomu, remaku devadesátkového akčního thrilleru s Patrickem Swayzem a Keanu Reevesem.

Jedná se o akční thriller, kdy mladý FBI agent Johnny Utah (Luke Bracey) proniká do týmu špičkových sportovců. Mezi nejlepší z nich patří charismatický Bodhi (Edgar Ramirez). Sportovci jsou podezřelí z trestných činů provedených neobvyklým způsobem. Později se ukáže, že situace je závažnější, než se na první pohled zdála a Utah se snaží v utajení dokázat, kdo je ve skutečnosti pravým viníkem řetězce napáchaných zločinů.

5328970e-7e3d-4953-9c26-7f198b02606e-620x372

Film je plný akčních, dech beroucích scén. Akční scény jsou prováděny profesionálními atlety, reprezentanty nejlepší kvality ve svém oboru. Divák se může těšit na velké vlny, surfování, windsurfing a jedinečné znázornění snowboardingu či lezení po skalách.

Ve filmu se objeví další filmové hvězdy jako  Ray Winstone, Teresa Palmer, Delroy Lindo. Režisérem je Ericson Core (Nepřemožitelný) a scénář napsal Kurt Wimmer (Ctihodný občan).

Film má premiéru 25. prosince 2015 jako 2D i 3D.

https://www.youtube.com/watch?v=KvKneCIlIVs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také