Trailer #1: A Tale of Love and Darkness (2015) – Natalie Portman režíruje drámu

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Natalie Portman sa občas zachce vyskúšať niečo nové popri svojej hereckej kariére a tak tu máme film, ktorý zrežírovala a napísala si k nemu i vlastný scenár. Film bude, podobne tak i trailer, pre väčšiu dôveryhodnosť v hebrejčine. 

A-Tale-of-Love-and-Darkness-Movie-3

Podle mezinárodního bestselleru Amose Oze A Tale Of Love And Darkness byl natočen příběh Amosova mládí, jež prožívá ke konci britského mandátu v Palestině a v prvních letech existence státu Izrael. Film podrobně líčí vztah mladého Amose k jeho matce a počátky jeho kariéry spisovatele. Zkoumá co se stane, jestliže příběhy, které vyprávíme, se stanou příběhy, jež skutečně žijeme.

Premiéra filmu zatiaľ nebola stanovená. Vo filme si okrem Portmanovej zahrali aj Amir Tessler, Makram Khoury, Shira Haas, Neta Riskin a Gilad Kahana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také