Zorro a postapokalyptický svět?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Kdo by neměl rád šermíře bojujícího proti útlaku a chránícího nevinné a chudé? Jeho dalšího příběhu se nejspíše dočkáme za pár let, ovšem v trochu jiném provedení.

Zorro Reborn je projekt, o jehož dokončení se mluví zhruba patnáct let. Kolem dalšího filmu o maskovaném muži se zálibou podepisovat se svým kordem se motali Bryan Singer, Ricardo de Montreuil, Gary Whitta a Jastin Marks. Všem ale postupně došla trpělivost a od projektu postupně odstoupili. Nyní se ale zdá, že se filmu opravdu dočkáme. Mezi živé ho totiž vrátí Lantica Media a Sobini Films, natáčení by mělo začít v březnu 2016. A děj snímku bude pro mnohé překvapivý.

Zde je nástin příběhu, který přinesl Hollywood Reporter:

Zorro Reborn je postapokalyptický pohled na Zorra, hrdinu stvořeného v roce 1919. Tradiční příběh ukazuje maskovaného muže jako hrdinu prostých rolníků a farmářů, který bojuje proti zvráceným a brutálním úředníkům španělském ovládané Kalifornie. Reborn se odehrává v blízké budoucnosti, ale zachovává si základní premisu, ideu maskovaného muže bojujícího proti tyranii.

Uvidíme, jak toto zmodernizování klasického hrdiny dopadne, ale jedno je jisté – výsledek bude hodně chválený nebo hodně kritizovaný. Přece jen přesunout šermíře 20. století do budoucnosti bude mít následky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také