Trailer #1: Kung Fu Panda 3 (2016) – Po a jeho parta jsou zpět

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

ladyania
Retro is a hobby for life 🙂

Studio DreamWorks odhalilo první trailer k očekávanému animáku Kung Fu Panda 3. Z názvu je již patrné, že jde o třetí dobrodružství černobílého medvídka Po a jeho přátel. Vzhledem k úspěchu předchozích dílů se určitě máme na co těšit!

635695397027345821-xxx-po-li-kungfupanda3-mov-dcb-73685576

Co nás ve třetím dílu čeká? Podle prvních odhadů se Po bude muset vypořádat hned se dvěma hrozbami. Jedna bude nadpřirozené povahy a druhá nás přivede o trochu blíže k domovu. Režisérem se opět stal Jennifer Yuh, který už má za sebou druhý díl pandího příběhu. Kung Fu Panda 2 mu vynesl před třemi lety nominaci na Oscara, můžeme tedy držet všechny palce, aby se tentokrát povedlo cenu získat. Na scénáři se podíleli Jonathan Aibel a Glenn Berger. Očekáváme i návrat slavných hlasů vč. Jacka Blacka jako Po. Další postavy namluvily hollywoodské hvězdy jako Gary Oldman, Dustin Hoffman, Lucy Liu, Jackie Chan nebo moje oblíbená mistryně Tygřice Angelina Jolie.

Série Kung Fu Pandy je oblíbená nejen mezi kritiky ale i mezi diváky. První dva díly společně vydělaly zhruba 1,3 miliardy dolarů. Premiéra trojky je stanovena na 16. ledna 2016.

httpv://www.youtube.com/watch?v=10r9ozshGVE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také