Thor: Ragnarok hledá režiséra

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Prvního Thora považuji za vůbec jednu z nejzajímavějších a nejlepších marvelovek. Pokračování s podtitulem Temný svět zase za jeden z nejhorších filmů, které v první a druhé fázi vznikl. Docela mě tak potěšila zpráva, že k asgardskému bohovi hromu, který završí svou trilogii v roce 2017, může vrátit Kenneth Branagh, režisér původního filmu.

Jsou v tom ale dva háčky. Marvel oficiálně nic nepotvrdil, z čehož plyne, že jde o pouhé drby, které se vynořily kdesi na serveru Heroic Hollywood. Druhým problémem je sám Kenneth Branagh. Před pár dny jsme se totiž dozvěděli, že britský režisér dostal nabídku na natočení Vraždy v Orient Expressu, čímž by jaksi na třetího Thora nebylo moc místa a času.

Kenneth Branagh by případně Thorovu další sólovku převzal po Alanu Taylorovi, který natočil právě Temný svět. Druhý jmenovaný filmař už brzy do kin uvede Terminátor Genisys a možná že to bude právě nový film Arnolda Schwarzeneggera, který nám ukáže, zda by fanoušci stáli o případný návrat i Alana Taylora.

Návrat Kennetha Branagha by pro změnu do světa Marvelu určitě uvítal kde kdo, včetně samotného komiksového giganta. Kenneth Branagh letos potěšil skvělou adaptací Popelky a jak se zdá, v budoucnu ho nouze o práci strašit nebude.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také