Jason Bourne vs. Aragorn?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Zápletka pátého dílu pocházejícího z Bournova světa je stále neznámou, ovšem pár novinek jsme se přece jen dočkali. Podle Deadline se můžeme těšit na návrat Julie Stiles, která byla Jasonovi v roli Nicky Parsons blízkou spojenkyní a možná i objektem jeho zájmu. To ovšem není jediná herecká tvář nově přibraná na palubu.

Julie Stiles
Julie Stiles

Tou další je Viggo Mortensen, který by údajně měl stát proti Damonovi jako hlavní záporná postava snímku. Americký rodák se celosvětově proslavil díky roli Aragorna z trilogie Pána prstenů, ovšem i díky dalším filmům dokázal, že hrát umí. Například kdo viděl Východní přísliby, ví, že mu rovina ne úplného klaďase svědčí. Ovšem to není jediná údajná posila do hereckého ansámblu. Ve snímku by se údajně měla také objevit Alicia Vikander (naposledy zazářila ve sci-fi podívané EX Machina), které byla nabídnuta jedna z hlavních rolí. Ovšem jak tomu bývá, u obou herců jde zatím o spekulace, a tak je klidně možné, že se jich nakonec v příběhu o Jasonovi Bourneovi nedočkáme.

Alicia Vikander
Alicia Vikander

Pátý díl se opět vrací k původnímu hrdinovi, který byl vystřídán v zatím posledním dílu série, kde byl hlavním protagonistou Aaron Cross (Jeremy Renner). Nepředpokládá se, že uvidíme návrat Aarona a tak k setkání těchto dvou agentů zatím nedojde. Režii má na starosti Paul Greengrass (druhý a třetí díl), kterému se scénářem vypomůže Christopher Rouse.

Nejnovějšího Bournea se dočkáme 29. 7. 2016, kdy si odbude světovou premiéru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také