Trailer #1: Hotel Transylvania 2 (2015) – Další krvežíznivá podívaná se blíží!

Přečtěte si

Autor

Drákula je zpět v nové dobrodružné komedii Sony Pictures Animation Hotel Transylvania 2!

hotel-transylvania-2-banner

Stejně jako u Hotelu Transylvánie z roku 2012, je i tento díl režírován Genndym Tartakovským. Na rozdíl od prvního dílu, kde se Drákula snažil ochránit svou milovanou dceru Mavis a své spřízněné „monters“ duše od okolního světa lidí, v novém filmu potřebuje pomoc s rodinou situací.

Zdá se, že se pro Hotel Transylvania mnohé změnilo k lepšímu. Drákulova přísná monstra (hotelová ochranka) konečně přistoupila k tomu, že otevírají své brány i lidským hostům. Ovšem pod zavřenou rakví se Drákula obává, že jeho roztomilý vnuk Dennis, který je napůl člověk a napůl upír, nejeví známky toho, že je upír, a mohl by být pouhou lidskou bytostí.

Zatímco Mavis je na návštěvě, která je ji podle nového zákona povolena – u smrtelníka Johnyho, v hotelu se kují pikle. Vampa požádá své přátelé Franka, Murray a Wayne aby přinutili Dennise ke školení ve výcvikovém táboře, speciálně pro příšery. Bohužel netuší, jak je Drákula mrzutý a taky neví o tom, že Denisův pradědeček Vlad se chystá zaplatit rodinnou návštěvu hotelu. Ovšem když Vlad zjistí, že jeho pravnuk Dennis není čistokrevným upírem a smrtelníci jsou vítaní v Hotelu Transylvania – věci dostanou jiný spád!

Ve filmu uslyšíme legendy jako Adama Sandlera a Mela Brookse.

Hotel Transylvania bude mít premiéru v kinech 25. září 2015.

httpv://www.youtube.com/watch?v=smcHKYUs4RE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také