V Iron Manovi 4 možná uvidíme Roberta Downeyho Jr.

Přečtěte si

Autor

vitoss
vitoss
Úchyl na fantasy a BBC seriály

Ano, v již čtvrtém filmu o playboyovi se superoblekem. Když výdělek z Iron Mana 3 přesáhl částku 1 miliarda dolarů, Marvel podepsal smlouvu s Downeym na další dva díly Avengerů. S novým Iron Manem se ale nepočítalo. Poslední rozhovor s Downeym odhalil nové informace.

Robert Downey Jr. je Iron Man
Robert Downey Jr. je Iron Man

Marvel by pochopitelně rád do kin poslal další film, který jim zaručí narvané sály. To by se ale bez tváře Roberta Downeyho Jr. těžko dělalo a pokud by postavu obsadili jiným hercem, jenom by fanoušky pobouřili. Proto se o čtvrtém díle Iron Mana zatím tolik nemluvilo. V rozhovoru pro Entertainment Weekly uzajímá postoj, že by do nového filmu klidně šel.

Všechno je to na Kevinovi (Kevin Feige – předseda studií Marvel), Ikovi (Ike Perlmutter – generální ředitel Marvel Entertainment) a společnosti Disney, aby za námi přišli s nabídkou a potom bude na nás, abychom souhlasili, nebo ne.

Z toho je jasné, že Downey není zásadně proti. Nadruhou stranu, zatím každý marvelovský film ze světa Avengers byl kasovní trhák, s Iron Manem v čele. Toho si je Downey moc dobře vědom a vzhledem k tomu, že je momentálně podle serveru Forbes považovaný za nejlépe placeného herce planety, panují spekulace, jestli si ho Marvel může dovolit obsadit. Takové spekulace jsou ale podle mě naprosto zcestné a doufám, že se v novém filmu bude pod kovovou maskou skrývat Tony Stark v podobě, v jaké ho známe.

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Hlavně apeluje s podmínkou aby si zahráli společně ve filmu i jeho "reální" přátelé (Mel Gibson, Mat Damon…) studio to nebude investovat takový balík, třeba uvidíme nového Starka a Robert D.J si zahraje menší-větší cameo 🙂

  2. Mám Roberta Downeyho Jr. rád, je to můj oblíbený herec, ale nechápu, proč dělá takové drahoty. Peněz má plnou prdel, tak by mohl brát ohled taky na fanoušky, udělat něco pro ně a slevit ze svých nároků na plat. Tímhle má u mě mínus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také