Hobit: Bitva pěti armád – Dorazil první plakát!

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco netrpělivě vyhlížíme první trailer k završení hobití trilogie, zásobuje nás Peter Jackson prvním plakátem. Ten k nám dorazil přímo ze San Diega, kde právě začal svátek všech milovníku sci-fi a fantasy, již dávno tradiční Comic-Con.

Hobit 3 se v týdnu dočkal i dalšího obrázku přímo z filmu
Hobit 3 se v týdnu dočkal i dalšího obrázku přímo z filmu

Hobit: Bitva pěti armád přinese velkolepý závěr dobrodružství Bilba Pytlíka, Thorina Pavéze a společenství trpaslíků. Poté, co výprava vytrhla svojí domovinu ze spárů draka Šmaka, uvalila na celý svět nechtěně hrozbu. Rozzuřený drak Šmak obrátí svou ohnivou zlobu proti obyvatelům Jezerního města.

Bilbo se snaží přivést k rozumu znovuzískaným pokladem posedlého Thorina, který dá všanc přátelství a čest a nakonec mu nezbude, než učinit nebezpečný a zoufalý krok. Hrozí však ještě větší nebezpečí – nepřítel Sauron, nespatřený nikým jiným, než velkým čarodějem Gandalfem vysílá potají k Osamělé hoře legie skřetů.

Kolem stále rozhádanějších trpaslíku, elfů a lidí se stahuje smyčka a pokud nechtějí být zničeni, musí se sjednotit.

První oficiální plakát ke třetímu Hobitovi
První oficiální plakát ke třetímu Hobitovi

Hobit: Bitva pěti armád (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) přichází do kin 11. prosince 2014. V hlavních rolích Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Elijah Wood, Evangeline Lilly, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Luke Evans, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Richard Armitage, Lee Pace a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také