Želvy Ninja: Leonardo odkrývá sérii plakátů!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Než se k nám dostanou plakáty všech hlavních představitelů, může to chvíli trvat. Právě teď nás totiž Želvy Ninja lákají, abychom jim darovali několik vteřin našeho života a prorazili jim cestičku do podvědomí budoucích diváků skrze sociální sítě. Jednoduše na svém Twitteru máme používat hashtagy, což povede k odhalení dalších plakátů a dokonce i nového traileru. Škoda, že nám Megan Fox ve videu také neprozradila, jak to vůbec funguje…

httpv://youtu.be/5pA5eTi_nuQ

Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač (William Fichtner), jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April, kterou si zahrála Megan Fox.

Snímek Želvy Ninja vznikal v režii Jonathana Liebesmana a pod producentským okem Michaela Baye. V hlavních rolích se představí Jesse McCartney, Whoopi Goldberg, Jason Marsden, Greg Cipes, Alan Ritchson, Megan Fox, Noel Fisher, William Fichtner a další. Snímek zavítá do našich kin 21. 8. 2014, na Slovensko už o týden dříve.

Leonardo se svého oficiální plakátu již dočkal...
Leonardo se svého oficiální plakátu již dočkal…
Michelangelo...
Michelangelo…
Raphael...
Raphael…
Donatello...
Donatello…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také