Vrátí se Sylvester Stallone jako Rambo?

Přečtěte si

Autor

Adam Škaloud
Adam Škaloud
MMMMMM....Filmy

Již dříve byla oznámena výroba televizního seriálu s postavou Johna Ramba, nyní se ovšem schyluje k ještě zásadnějšímu zlomu. Společnost Splendid Film koupila práva na další celovečerní snímek. A na stříbrné plátno by se měl ve své druhé nejslavnější roli vrátit Sylvester Stallone.

John Rambo si umí poradit
John Rambo při tom, co umí nejlépe

Stallone se jako John Rambo naposled představil v roce 2008, kdy se filmu podařilo celosvětově dosáhnout tržeb ve výši 113.2 milionů dolarů při padesátimilionovém rozpočtu, což je pro případnou produkci značný důvod k zahájení natáčení. Studio Splendid Film vydalo oficiální prohlášení:

„Ve filmu Rambo V se Sylvester Stallone vrátí ke své ikonické roli. Tentokrát se postaví mexickému kartelu. Stallone, který také napsal scénář, popisuje nového Ramba jako jeho vlastní verzi Tahle země není pro starý. Stejně jako poslední snímek bude i tento produkován Avi Lernerem (Expendables 1-3).“

K páté akční náloži ve Slyově podání mělo dojít už v roce 2009, kdy se rozhodl adaptovat knihu Lovec od Jamese Byrona Hugginse. Mělo se jednat o lov neznámé bestie, kterého se kromě Ramba účastní i jeho parťák Beau Brady a speciálně vycvičený vojenský tým. Z loveného monstra se vyklube produkt nezákonných genetických pokusů s mentalitou člověka, dravostí predátora a sílou prehistorických živočichů. Navíc se postupně stává nesmrtelným.

Snad na scénáři Sylvester Stallone od roku 2009 zapracoval, jelikož původní plán by seděl spíše na produkci studia Asylum a ne na důstojné zakončení filmového života jedné z nejznámějších postav. Slye budeme moct vidět v The Expendables 3 od 14.8.2014.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také