Trailer #2: Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Warneři uvolnili na internet druhý a zároveň hlavní trailer ke druhému dílu trilogie Hobit režiséra Petera Jacksona. V novém traileru dostane více prostoru sám Šmak, kterého nadaboval Benedict Cumberbatch. A povedlo se mu to… Ukáží se i elfové z Temného Hvozdu a spatříme také Medděda, jednu z nejzajímavějších postav knižní předlohy. Naznačeno je i  to, čím se bude zabývat Gandalf, když zrovna nebude s výpravou Thorina. Tu nyní čeká cesta přes Temný Hvozd plný nástrah a lesních elfů, až do města Esgaroth. Pak dále k Ereboru a Osamělé hoře, kde je čeká největší překážka na cestě ke ztracenému pokladu a království, mocný drak Šmak. Celkově je nový trailer více nabitý akcí a novými záběry. Posuďte sami!

Evangeline Lilly
Evangeline Lilly

Hobit: Šmakova dračí poušť jde do kin 12.12.2013 a myslím si, že je nač se těšit. Hrají Martin Freeman, Richard Armitage, Ian Mckellen, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Luke Evans, Hugo Weaving, Cate Blanchet, Christoper Lee a další.

httpv://youtu.be/mbOEknbi4gQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také