Ben Affleck zrežíruje pilotní díl The Middle Man

Přečtěte si

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Slavní filmoví režiséři se do televize hrnou v poslední době velmi často. Frank Darabont s The Walking Dead, Martin Scorsese s Boardwalk Empire nebo například David Fincher s House of Cards. Dalším takovým bude Ben Affleck, který spojí síly se slavnou americkou stanicí FOX. V první řadě zrežíruje pilotní část seriálu The Middle Man, následně se celému projektu stane producentem. 

Ben Affleck
Ben Affleck

O seriálu se hovořilo už v roce 2009, kdy měl Ben Affleck plné ruce práce s thrillerem The Town. V té době Affleck spolupracoval také s Michaelem Yebbaem a Emiliem Maurem, kterým už v té době The Middle Man létal hlavami. Současný scénář Glenna Gordon Carona je tak založený na jejich příběhu, který se odehrává v 60. letech minulého století v Bostonu. Rudy MacAteer, agent FBI, je pověřen zničit italsko-americkou mafii a naváže tak kontakt s irsko-americkým gangsterem Mickeym Floodem. Oběma se ale situace vymkne z rukou a jsou tak hlavními strůjci rozkvětu mafie v Bostonu.

Jméno Bena Afflecka je v současné době asi tím nejčastěji vzpomínaným ve světě filmových komiksů. Za dva roky ho totiž spatříme v roli Batmana v pokračování Muže z oceli, které pravděpodobně ponese název Batman vs. Superman. Ještě letos ho pak uvidíme v thrilleru Hra na hraně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také