Ben Affleck zrežíruje pilotní díl The Middle Man

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Slavní filmoví režiséři se do televize hrnou v poslední době velmi často. Frank Darabont s The Walking Dead, Martin Scorsese s Boardwalk Empire nebo například David Fincher s House of Cards. Dalším takovým bude Ben Affleck, který spojí síly se slavnou americkou stanicí FOX. V první řadě zrežíruje pilotní část seriálu The Middle Man, následně se celému projektu stane producentem. 

Ben Affleck
Ben Affleck

O seriálu se hovořilo už v roce 2009, kdy měl Ben Affleck plné ruce práce s thrillerem The Town. V té době Affleck spolupracoval také s Michaelem Yebbaem a Emiliem Maurem, kterým už v té době The Middle Man létal hlavami. Současný scénář Glenna Gordon Carona je tak založený na jejich příběhu, který se odehrává v 60. letech minulého století v Bostonu. Rudy MacAteer, agent FBI, je pověřen zničit italsko-americkou mafii a naváže tak kontakt s irsko-americkým gangsterem Mickeym Floodem. Oběma se ale situace vymkne z rukou a jsou tak hlavními strůjci rozkvětu mafie v Bostonu.

Jméno Bena Afflecka je v současné době asi tím nejčastěji vzpomínaným ve světě filmových komiksů. Za dva roky ho totiž spatříme v roli Batmana v pokračování Muže z oceli, které pravděpodobně ponese název Batman vs. Superman. Ještě letos ho pak uvidíme v thrilleru Hra na hraně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také