Trailer #1: Mortal Kombat: Legacy II (2013)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Internetový seriál Mortal Kombat: Legacy si za první sérii dokázal vytvořit docela slušnou fanouškovskou základnu. Režisér Kevin Tancharoen měl ale na úplném začátku projektu co dělat, aby se vůbec jeho vize slavné herní mlátičky dostala mezi diváky. Nakonec jsme se devítidílného pokračování dočkali díky Machinimě a Warnerům, kteří už vyčkávají i na druhou sezónu. Stejně jako tu první ji budeme moci vidět skrze Youtube.

Scorpion
Scorpion

Na Youtube se už dostala první ochutnávka pro druhé dějství. Těšit se opět můžeme na výborné herecké obsazení, které je pro web seriál až nezvykle kvalitní, stejně tak i většina záběrů v traileru vypadá špičkově, což může být odůvodněno větším rozpočtem. Koneckonců režisér také nedávno slíbil mnohem více soubojů, propracovanějších efektů a detailnější zaměření na původní hry. Také víme, že nadcházející série nebude nijak propletena s filmem, který je plánován na rok 2015.

Nová série už začíná 26. září 2013. V hlavních rolích se nově ukáží Casper Van Dien jako Johnny Cage, Brian Tee jako Liu Kang, Harry Shum Jr. jako mladší bratr Sub-Zera – Kuai Liang nebo Mark Dacascos jako Kung Lao. Celkově nás čeká návrat několika postav z „jedničky“, avšak s upgradovaným castingem.

httpv://youtu.be/46l9Zc7DBxE

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také