Další Mumie od režiséra hororu Mama?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trilogie Mumie s Brendanem Fraserem nezakončila svou filmovou pouť zrovna dobře. Podprůměrný konec série s podtitulem Hrob Dračího císaře je v mnoha očích milovníků balzamovaného Imhotepa zapomenut a tak přichází další novinky okolo slibovaného restartu.

Ještě nedávno bylo velmi často skloňováno jméno režiséra Lena Wisemana, který minulý rok přišel se zbytečným remakem Total Recallu. Nyní to ale vypadá, že by novou Mumii mohl natočit Andres Muschietti, tvůrce a režisér hororu Mama, která byla mezi vyznavači tohoto žánru letos velmi těžko k přeslechnutí. Navíc stojí za pozornost i ten fakt, že Mama stála pouhých 15 milionů dolarů a dokázala nastřádat téměř desetinásobek.

Brendan Fraser a Arnold Vosloo
Brendan Fraser a Arnold Vosloo

Studio Universal, které za Mumií stojí, už v minulosti prozradilo, že restart celé Mumie bude v mnoha aspektech jiný. Prý nás čeká vůbec první Mumie, která se bude odehrávat v současné době. (Vždy to bývávalo ve 20. letech minulého století). Navíc to vypadá, že nás čeká mix dobrodružné jízdy s hororovými prvky a tak by tohle všechno mohlo režisérovi Muschiettimu hrát do not. Čeká nás i naprosto nový příběh včetně nových postav, proto nemůžeme očekávat, že by se Brendan Fraser vrátil.

Myslíte, že by Andres Muschietti přinesl do slavné značky tolik potřebný svěží vítr?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také