Zemřel Larry Hagman – J.R. Ewing z Dallasu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ve věku 81 let zemřel americký herec Larry Hagman, kterého si svět pamatuje jako legendárního J.R. Ewinga ze seriálu Dallas. Herec zemřel v pátek odpoledne po těžkém boji s rakovinou, potvrdili členové Hagmanovi rodiny. O situaci jako první informovalo The Dallas Morning News.

Dallas, jeden z nejpopulárnějších seriálů všech dob, se vysílal od roku 1978. Trvalo dlouhých třináct let, než opustil televizní obrazovky. Následně se Larry Hagman vrátil jako J.R. i v roce 1996 v televizním filmu (Dallas: J. R. se vrací), který navazoval na poslední odvysílanou epizodu populárního seriálu.

Tento rok zažil Dallas velký comeback. Kabelová stanice TNT vrátila slavný seriál na televizní obrazovky a návrat ohlásilo i několik hlavních postav z původních dílů. Mezi nimi byli i Larry Hagman (J.R.) a P. Duffy (Bobby). Natočeno bylo deset epizod a znovuuvedení seriálu potěšilo nejednoho fanouška.

Larry Hagman se objeví i v následující druhé řadě nového Dallasu. Natočeno bylo dalších patnáct epizod a J.R. Ewing by se měl objevit v šesti z nich. Druhá sezóna startuje na TNT 28. ledna 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také