Trailer: Killing Them Softly (2012)

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Máme nový trailer na film od režiséra Andrewa Dominika – Killing Them Softly. Název mi chtě nechtě připomíná písničku od Fugees, ale spojení tam asi žádné nebude.

Ve filmu uvidíme v hlavní roli Brada Pitta jako vymahače, který je povolán, aby vyšetřil krádež, která se stala během pockerové hry. Film je adaptací románu George V. Higginse, odehrává se v New Orleans a chybět nebude ani mafie. Vzhledem k přístupnosti od 18let (Velká Británie) nebude chybět ani násilí a akce.

Killing them softly

Killing Them Softly je již druhou spoluprácí Brada Pitta a režiséra Andrewa Dominika. Prvním filmem bylo The Assassination of Jesse James By the Coward Robert Ford, které nedopadlo špatně, ale soudě podle traileru, na který se můžete podívat níže, tenhle film bude ještě lepší.

V dalších rolích uvidíme Richarda Jenkise, Jamese Gandolfiniho nebo Bena Mendelsohna. V Anglii film už v kinech běží od září, v Americe se ho dočkají příští pátek, česká premiéra stanovená ještě není.

Na teaser trailer se můžete podívat zde a kouknout můžete i na jiný trailer k fimu Brada Pitta World War Z.

httpv://youtu.be/oJGfnSm7dHs

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také