Střípky z Hollywoodu (6.)

Další nálož nejčerstvějších novinek ze světa filmu je připravena. Dozvíte se mj. o tom, co za problémy tíží natáčení filmu Django Unchained.

Nedávno jsme vám přihráli nové info ohledně pátého dílu Die Hard. Dnes můžeme všechny informovat o přivzetí dvou herců na palubu. Amaury Nolasco je znám především jako Sucre ze slavného seriálu Prison Break. Dalším členem hereckého týmu je Megalyn Echikunwoke, kterou jsme mohli vidět v CSI: Miami. Nolasco si má údajně střihnout McClaneova kamaráda.

Django Unchained, chystaná westernově laděná zabíjačka Quentina Tarantina, ztratila dva herce. Sasha „Bruno“ Baron „Borat“ Cohen má moc práce s promotérstvím  Diktátora a jelikož měl mít ve filmu pouze cameo roli, tak z projektu raději vycouval a plně se věnuje své nové komedii. Druhým odpadlíkem je Kurt Russell. Ten měl připomínky k tomu, jakým směrem se film ubírá a rozhodl se zabalit si kufry.

Chystaná gangsterská pecka Gangster Squad již zná oficiální datum premiéry. Sedmé září 2012 bude den D pro fanoušky Ryana Goslinga, Joshe Brolina či Seanna Penna.

Mrkněte na Ashtona Kutchera, kterak pózuje v kampani pro autobiografický film o Stevu Jobsovi.

Avengers získávají další rekord. Jediní v historii kinematografie pokořili hranici 100 mil. USD během druhého víkendu.

Channing Tatum potvrzuje, že tohle je jeho rok. Kritikou oštítkovaný jako méně talentovaný Josh Hartnett, svalovec Tatum natočil nebo natočí G.I.Joe 2, Haywire, The Vow, Jump Street nebo Magic Mike a stále to není vše. Mladý herec by se měl objevit ve velkolepém filmu Rolanda Emmericha White House Down. Jedná se o politický thriller, ve kterém si hl. postava z filmu „Milý Johne“ zahraje agenta americké vlády chránícího samotného prezidenta Spojených Států.

Idris Elba si zahraje v pokračování fantasy řežby Thor 2.

Sledovali jste tajemný seriál Millenium s Lancem Henriksenem v hlavní roli? Můžete se pozvolna začít těšit. Známý herec se severským rodokmenem sdělil tisku, že je optimistou ohledně filmové verze. „Jsem opravdu optimistou v tomto projektu, myslím, že se na tom začne dělat. V projektu je zainteresováno několik zvučných jmen,“ uvedl herec, který ztvárnil androida Bishopa v Aliens. Millenium běžel na televizních obrazovkách v 90. letech a jeho tvůrcem není nikdo jiný než Chris Carter, otec Akt-X. Seriál pojednával o Franku Blackovi, členu organizace Millenium, která se snaží přijít na kloub nevysvětlitelným vraždám. Blackovi hraje do karet jeho schopnost číst lidem myšlenky, vžít se do do jejich situací a předvídat jejich kroky.

To je pro dnešek vše, další čerstvé informace čekejte v jednotlivých článcích o novinkách, či příští týden v této rubrice.