Nejlepší na webu (20. 5. – 27. 5. 2012) – Prometheus a reklamní kampaň Temného rytíře

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Rovnou bez zdržovaček se pojďme podívat, které články si za uplynulý týden našly nejvíce čtenářů. Jako vždy se zaměříme na nejlepší desítku.

10.) Trailer 4: Hra o trůny 2 / Teaser Trailer: Bondovka Skyfall – 161x
O desátou příčku se dělí dva trailery, které za minulý týden získali stejný počet návštěv. Na rozdíl od Game of Thrones se první teaser ke Skyfall představil minulý týden a podle vašich reakcí, převážně na Facebooku, hodně líbí. GoT se dostává na konec druhé série a tak zřejmě mají trailery stále co nabídnout.

9.) Zprávička: Blade Runner 2? – 169x
Článeček od našeho čtenáře se i po týdnu stále drží v topce toho nejčtenějšího. Jak to vypadá s pokračováním legendy sci-fi snímků, se můžete dočíst právě v téhle zprávičce.

8.) Revolution: Televizní seriál J. J. Abramse – 182x
Televizní i filmový tvůrce J. J. Abrams chystá vypustit na televizní obrazovky další svůj projekt. Po Alcatrazu a Person of Interest přichází Revolution, který ukáže současný svět bez elektřiny. Rozhodně to nebude žádná sranda, takže mrkněte na trailer.

7.) První reakce na Django Unchained – 186x
Wester Quentina Tarantina začíná dostávat plné obrysy. Několik vyvolených novinářů již mělo tu možnost podívat se na sedm minut z filmu. A jaké byly jejich reakce? Čtěte tuhle bleskovku.

6.) Klipy na hromádce (5.) – Prometheus, Lawless a další – 201x
Kromě nadílky od Promethea dostal první spot i remake Total Recall. Své místo dostal i animák Brave nebo například oscarový režisér Stone a jeho nový projekt Savages, rovněž s prvním TV spotem.

5.) Box Office (5.) – Diktátor – Burton – Avengers – 217x
Jak se daří nové komedii Diktátor, jakou odpověď na ní má Tim Burtom s Temnými stíny a kolik už vydělali Avengers? Tyhle otázky zodpoví nejnovější Box Office. Tipnete si, kdo získal ocenění Propadák týdne?

4.) TV Spoty: The Dark Knight Rises – 278x
Temný rytíř Christophera Nolana zakončuje trilogii a podle prvních trailerů to vypadá na pořádnou jízdu. Tato slova potvrzují i první dva TV spoty, které nabízí řadu nových záběrů.

3.) Fotogalerie: The Dark Knight Rises – 315x
Tohle není náhoda. Poslední netopýří Nolanův film představil hned několik suprových plakátů a bannerů. Vy si je nyní můžete prohlédnout v této mega obsáhlé fotogalerii, která již čítá přes 220 obrázků od prvního dne natáčení.

2.) Prometheus: Soundtrack – 391x
Prometheus se nezadržitelně blíží a sním pochopitelně přicestoval i hudební doprovod Marca Streitenfelda. Na našem webu si můžete přehrát kompletní soundtrack, který obsahuje 25 skvělých skladeb s pořádně temnou atmosférou.

1.) 150 nejlepších hereckých výkonů (1. část) – 416x
Speciál, který je rozdělen do více částí, patří k tomu nejlepšímu za uplynulý týden. Subjektivní výběr prvních 25 hereckých koncertů redaktorky Janduly přilákal nejvíce čtenářů a to zcela zaslouženě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také