Box office č. 4: Ve stínu superhrdinů

Přečtěte si

Autor

Jako vždy přichází s koncem týdne souhrn výdělků současných hitů, nebo taky propadáků, které právě běží v kinech. Podíváme se, jak se čísla změnila za víkend 4. – 6. května a jak si jednotlivé snímky vedou momentálně.

Přichází Burton s Deppem
Po delší odmlce se opět vrací známa dvojice Burton – Depp se svojí novinkou Dark Shadows, která si odbyla půlnoční premiéru a shrábla 550 000 dolarů. Cíl tohoto filmu je utržit za první víkend aspoň 30 milionů. Snad se to podaří, rozpočet 150 mil. se přesáhne a film se v klidu zaplatí.

Trailer: Dark Shadows

1) Avengers
Na prvním místě se jasně usídlili Avengers, kteří překonali rekord v množství výdělků za premiérový víkend a vydělali 207,4 mega. Po týdnu v kinech mají celosvětově na kontě úžasných 803,3 milionů!

2) Think like a Man
Na druhém místě se drží romantická komedie od režiséra Fantastic Four a vede si hodně sympaticky. Za poslední víkend přidala dalších 8,1 milionů a za tři týdny mají celkově 75,6 milionů.

3) The Hunger Games
Je neuvěřitelné, že i po sedmi týdnech v kinech film stále vydělává pěkné peníze. Oproti minulému víkendu je zde sice propad 48,3%, ale i 5,6 mega za poslední víkend je pořád slušné. Hunger Games těžili především v USA, kde už mají na kontě 382,5 mil. a celosvětově už tento hit vydělal 619,5 milionů.

4) The Pirates! Band of Misfits
Piráti nám zabrali pro tentokrát až čtvrté místo, což je dáno především poklesem výdělků oproti minulému víkendu o 50,6%. I když tedy vydělali za tento víkend pouze 5,5 milionů, celosvětově mají na kontě za dva týdny 90,3 milionů a při rozpočtu 55 mega může být studio Sony spokojené.

Trailer: The Pirates!

5) The Lucky One
V TOP 5 se stále i po třech týdnech drží tenhle romanťák, který za poslední víkend vydělal 5,4 mil. a celkové peníze dělají momentálních 67,7 milionů.

Propadák týdne!
Tentokrát je to nový film Safe se Stathamamem a ukazuje se, že tahle plešatá mlátička s malou číňaňkou za zády moc na obecenstvo nezabírá a 2,7 mil. za poslední víkend je opravdu chabé a  celkově má tenhle akčňák na kontě 14,3 mega.

Filmy pod TOP 5
6. The Five – Year Engagement (5,029 mil.)
7. Safe (2,7 mil.)
8. The Raven (2,6 mil.)
9. Chimpanzee (2,5 mil.)
10. The Three Stooges (1,8 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také