Tenista Djokovič v Expendables 2?

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ano, je to tak. Jeden z nejlepších tenistů planety a současná jednička žebříčku ATP, Srb Novak Djokovič, se poprvé v životě představí na filmovém plátně a vymění tak raketu za svůj herecký talent, kterým často baví fanoušky před tenisovým zápasem i mimo kurty. Těchto bláznovin, které jsou mu vlastní, si všiml i producent Expendables 2, kdo jiný než samotný Stallone a překvapení je na světě. Koho si Novak zahraje? Rozhodně to nebude žádný čajíček.

Jako slepej k houslím rozhodně ne. Novak Djokovic pochází ze Srbska, kde se pokračování Postradatelných taktéž natáčelo. A jak jinak poděkovat Srbku více, než do jedné z rolí obsadit srbského herce? Ehm, tenistu… Tenisový šampion si střihne malou roli jednoho z těch zlých parchantů. A jsme určitě moc zvědaví, jak tohle obsazení bude fungovat, jestli se dočkáme narážky na tenis a jestli Novak bude střílet z rakety (nemyslím tenisovou). Rozhodně se jedná o příjemnou novinku dne a doufejme, že Sylvester i Simon West tuší, co dělají.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také