Kdy uvidíme druhý trailer k filmu The Dark Knight Rises?

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Proslýchá se, že druhý trailer k The Dark Knight Rises (2012) uvidíme současně s projekcí filmu Sherlock Holmes: A Game of Shadow. Tímto trailerem nemyslím 6 úvodních minut z Nolanova posledního Batmana, jako tomu bude u Mission Impossible 4, ale první plnohodnotný trailer. Informace není oficiálně doložená, ale věřme tomu. Kapkou naděje může být fakt, že u prvního Sherlocka (2009) jsme viděli druhý trailer k Počátku.

Můžeme určitě očekávat, že během několika dní, možná týdnů, se tato zpráva oficiálně potvrdí. Nový Sherlock Holmes vstupuje do kin přesně půl roku před uvedením „Temný rytíř povstal“. (Doufejme a modleme se, že tento český překlad do premiéry a výroby plakátů změní na „Vzestup temného rytíře“).

Na webu si můžete vyhledat něco o šestiminutovém prologu, první teaser trailer ve vysokém rozlišení a obsáhlou sbírku fotek a oficiálních posterů k poslednímu Batmanovi.

Předchozí článekRecenze: Drive (2011)
Další článekRetro: Mlčení jehňátek (1991)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také