Cobra Kai je zpět! Trailer láká na světový turnaj v karate a poslední tajemství Miagyho

Zdroj: Netflix

Po porážce Cobra Kai ve Valley se musí senseiové a studenti rozhodnout, zda a jak se zúčastní Sekai Taikai, světového šampionátu v karate. Netflix zveřejnil trailer k první části šesté řady Cobry Kai, která bude mít premiéru už 18. července.

„Cesta sem byla dlouhá a trnitá. Ale konečně jsme na stejné vlně,“ říká Daniel LaRusso (Ralph Macchio) v novém traileru. Zpočátku se zdá, že má pravdu. Upoutávka ukazuje žáky Cobra Kai dojo, jak se procházejí po chodbách své školy, a následuje několik tréninků. Dokonce vidíme, jak senseisové a studenti vyhazují nápis Cobra Kai do koše. Tato idyla však netrvá dlouho.

Čtěte také: Banda ve čtvrté sérii strhne tempem a prací s postavami

Největší překvapení přichází v závěrečných vteřinách traileru, kdy Daniel a Chozen odhalí záhadnou krabičku. „Možná měl pan Miyagi důvod ji schovat,“ říká Chozen. „Když ji otevřeme, vše je možné.“ Podívejte se na celý trailer níže v článku.

Cobra Kai se odehrává třicet let po turnaji, ve kterém Johnny (William Zabka) prohrál s Danielem (Ralph Macchio). Málokdo tehdy tušil, jak zásadně tento turnaj ovlivní jejich budoucnost.

Daniel se stal bohatým podnikatelem a žije svůj typický americký sen, zatímco Johnny pracuje jako obyčejný údržbář, nesoucí si šrámy z dětství. Vše se však změní s příchodem Johnnyho nového souseda Miguela (Xolo Maridueña), díky kterému se Johnny rozhodne znovu otevřít dojo Cobra Kai.

Kromě šesté Cobry Kai se připravuje také další filmový Karate Kid. V něm se kromě Ralpha Macchia, titulní tváře z původní série a současné hvězdy seriálu z Netflixu, vrátí také Jackie Chan, představitel mistra Hana z posledního Karate Kida. Už nějakou dobu se ale proslýchá, že film bude zcela ignorovat seriálové dění.

Závěrečná šestá řada bude rozdělena do tří částí, přičemž každá z nich se bude skládat z pěti epizod. První várka se objeví na Netflixu 18. července, druhá po čtyřech měsících, konkrétně 28. listopadu, a třetí část až někdy v roce 2025.

Zdroj: Netflix