John Wick ve Hře na oliheň? Trailer akčního nářezu nešetří krví ani zvrácenostmi

Zdroj: Roadside Attractions

Brutálně krvavý trailer na Boy Kills World přináší nový pohled na nového akčního hrdinu s tváří Billa Skarsgårda. Ten se v očekávaném snímku vydává na nekompromisní cestu pomsty, kde za sebou zanechá hektolitry krve a nespočet válejících se končetin.

Hlavní postavou je hluchý chlapec beze jména. Vyrůstá v džungli pod vedením tajemného šamana a poté, co je jeho rodina vyvražděna šílenou vládkyní zkorumpované postapokalyptické dynastie, přísahá Hildě Van Der Koyové pomstu.

Čtěte také: Krvák natočený z pohledu vraha nadchnul kritiky. Trailer a recenze nového slasheru slibují brutální jatka

Chlapec se řídí svým vnitřním hlasem, převzatým z oblíbené videohry z dětství, a stává se nástrojem smrti a vydává se vykonat svou krvavou pomstu. Při rozpoutávání krvavého chaosu prostřednictvím bojových umění podněcuje hněv a nekontrolovatelné krveprolití. Zatímco se snaží zorientovat v tomto šíleném světě, padne do rukou zoufalé odbojové skupiny a po celou dobu svádí boje s duchem své mladší sestry.

John Wick potkává Hru na oliheň

Boy Kills World je režijním debutem Moritze Mohra, o kterém producent snímku, Sam Raimi, dříve pronesl: „Moritz má brilantní smysl pro akci, humor a budování světa, kterého se nemohu dočkat. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Nthibou (jihoafrická produkční společnost) a Hammerstonem na uvedení Moritzova jedinečného filmu.“

Natáčení Boy Kills World začalo 14. února 2022 a probíhalo v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Ještě před první klapkou byla dokonce zveřejněna konceptová upoutávka, která z očekávaného projektu udělala poměrně žhavé zboží.

V hlavních a vedlejších rolích akčního snímku se představí Bill Skarsgård, Famke Janssen, Michelle Dockery nebo Sharlto Copley.

Film má premiéru v českých kinech 25. dubna.

Zdroj: Roadside Attractions