Ztřeštěná francouzská komedie v dokonalé formě! Trailer na Kočka a pes: Šílené dobrodružství

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Philippe Lacheau je i v našich končinách známý francouzský herec a režisér, kterého jsme v našich kinech mohli vidět třeba v komediální sérii Alibi na klíč, nebo superhrdinské parodii Super-Blb. Nyní v další typické francouzské taškařici bude čelit zvířatům. Když mu totiž pes sežere uloupený drahokam, začíná nevšední porce zábavy, jaká má v kinech jen obtížné srovnání. Posuďte sami v upoutávce níže…

Francouzská komedie je už tak nějak pojem a velkou stálicí. Kočka a pes je typickou zamotanou taškařicí, která se vůbec nebere vážně a vrhne vás do víru naprosto zamotaného děje, který vrší jeden absurdní zvrat za druhým.

Čtěte také: 12 parádních trailerů ze Super Bowlu 2024 na jednom místě

Hned dvě naprosto nečekané dvojice se spolu musí vydat na dobrodružství a na cestu plnou karambolů a zábavy. Načančaná Monika si hýčká svou internetovou celebritu, kočku Divu. Zloděj Jack právě šlohnul exklusivní drahokam. Jeden psí podvraťák mu ho spolknul, a tak si ho osvojil.

Všichni mají stejnou cestu letadlem, jenže zatímco páníčci bez problémů vzlétnou, kočka a pes vypadnou ze zavazadlového prostoru a zůstanou trčet na zemi. Kromě počtu nohou snad ani nemohli být rozdílnější. Přesto se shodou řady událostí spolu ocitnou nafoukaná kočka a zatoulaný pes. A stovky mil od nich se musí spojit vyfintěná Monika a hledaný zloděj.

Lidská dvojice se vydává hledat své opravdu drahé a cenné miláčky… a kočka a pes? Ti jsou úplně v koncích. Vyrážejí na zběsilou cestu zasněženou divočinou z Kanady až do New Yorku, kam měli původně letět. Vedle vlastní neschopnosti, divokých zvířat a jiných nástrah čelí ještě jednomu velkému problému. V patách mají policajta, který moc dobře ví o ukradeném drahokamu v psím břiše a chce ho za každou cenu dostat.

Snímek Kočka a pes: Šílené dobrodružství má premiéru již 15. února.

Zdroj: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také