Hororová senzace roku! Film, kterému vysekl poklonu Stephen King, děsí ve fantastickém traileru

100 % na RottenTomatoes.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Společnost IFC Films představila první krátký teaser trailer k nezávislému hororovému thrilleru Late Night with the Devil australských filmařů Camerona a Colina Cairnesových. Ten měl původně premiéru na loňském filmovém festivalu SXSW a loni byl k vidění na dalších festivalech po celém světě.

V hororu ve stylu found footage hraje David Dastmalchian Jacka Delroye, moderátora fiktivní noční talk show ze 70. let s názvem Night Owls with Jack Delroy. Film je údajně znovuobjevenou epizodou ze šesté série pořadu, vysílané o Halloweenu 1977.

Čtěte také: Netflix vypráví o sektě, která propojila náboženství s fenoménem UFO! Dokusérii můžete vidět už nyní

Delroy v ní vede rozhovor s parapsycholožkou a předmětem její nedávné knihy, mladou teenagerkou, která jako jediná přežila hromadnou sebevraždu v satanistické církvi. Během tohoto přímého televizního přenosu dojde k nevídané hrůze, která vypustí zlo do obývacích pokojů celého národa.

Kromě toho, že film sbírá naprosto nadšené recenze na agregátoru RottenTomatoes, poklonu vysekl také Stephen King, který o něm napal, že z něj nemohl spustit oči. „Elektrizující a hravá Late Night With the Devil má všechny předpoklady stát se jedním z nejúspěšnějších nezávislých popcornových hororů letošního roku a zajistit bratrům Cairnesovým místo na mezinárodním výsluní, které si tak dlouho zasloužili,“ uvádí v recenzi oceňovaná kritička Alexandra Heller-Nicholas.

Zdroj: RottenTomatoes

Zdroj: IFC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také