Akční film Petra Jákla vypadá skvěle! Russell Crowe v něm zachraňuje zadek mladého Hemswortha

Zdroj: The Avenue Entertainment

Russell Crowe se stává jedinou nadějí pro vojáka v podání Liama Hemswortha, který uvízl na nepřátelském území. Akční snímek Land of Bad, který přichází z produkce Petra Jákla, má americkou premiéru už za týden. Čerstvý trailer láká na velkou záchrannou operaci, mohutné výbuchy a nekompromisní rating, díky čemuž nebude nouze ani o hektolitry umělé krve.

Snímek sleduje tajnou operaci speciálních jednotek na jihu Filipín, která se zvrtne v brutální 48hodinovou bitvu o přežití. Když je elitní extrakční tým přepaden hluboko na nepřátelském území, nováček Kinney (Liam Hemsworth) čelí přesile, ale je odhodlán nenechat nikoho na holičkách. Jeho jedinou nadějí na přežití je operátor dronu Reaper (Russell Crowe).

Čtěte také: Kristen Stewart se zamiluje do kulturistky a spáchá vraždu! Očekávaný thriller v novém traileru

Režisérem Land of Bad je William Eubank, tvůrce sci-fi hororu Pod vodou a sequelu Paranormal Activity: Next of Kin. Na scénáři se s Eubankem podílel David Frigerio (Signál z neznáma), a jedním z producentů je Petr Jákl. Film zatím nemá datum české premiéry, nicméně v amerických kinech bude uvedený 16. února 2024.

The Avenue Film

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno