Pravěký horor láká na hutnou atmosféru a nenasytné monstrum! Trailer nahání husí kůži

Nebezpečí číhá v lesích.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Pravěké překvapení v podobě hororu Out of Darkness se připomíná v novém traileru. Ten láká na hutnou atmosféru a záhadné monstrum, jehož podoba je zatím velkou záhadou. Milovníci Predátora se jistě už nemůžou dočkat, ačkoli v českých kinech tento film zřejmě neuvidíme.

Ve starší době kamenné se nesourodá skupina prvních lidí spojí a hledá novou zemi. Na základě slibu svého vůdce o lepším životě kmen riskuje a vydává se na nebezpečnou výpravu přes neznámé a zrádné oblasti. Když však pojmou podezření, že je pronásleduje zlovolná, potenciálně mystická bytost, je vyděšený kmen nucen čelit nebezpečí, s nímž nikdy nepočítal.

Čtěte také: Návrat Ricka ze Živých mrtvých bude brutální a emotivní! Trailer láká na blížící se premiéru

Out of Darkness zatím sbírá samou chválou. Film hodnotilo 17 recenzí na RottenTomatoes, 94 % z nich kladně. Kritici vyzdvihují precizní vizuální stránku a hutnou atmosféru. „Cumming ve svém celovečerním debutu prokazuje skutečný talent pro budování světa a vytváření napětí, kdy je nebezpečí neznámého území cítit na každém kroku,“ hodnotí snímek Stephen Saito z webu Moveable Fest.

Film má premiéru 9. února, na česká plátna kin se ale nechystá.

Zdroj: Bleecker Street

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také