Vraždy osamocených seniorů maskovali za nešťastné náhody! Mrazivý trailer představil Manželé Stodolovi

V hlavních rolích Jan Hájek a Lucie Žáčková.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Režisér Petr Hátle natočil snímek Manželé Stodolovi jako temný milostný příběh inspirovaný životy skutečného manželského páru sériových vrahů Jaroslava a Dany Stodolových, kteří společně vraždili osamělé seniory. Film, který uvidíme v kinech na konci února, obdržel první trailer.

Příběh inspirovaný životy skutečného manželského páru a sériových vrahů přivede na plátna kin režisér, scénárista a dokumentarista Petr Hátle. V titulních rolích Jaroslava a Dany Stodolových se představí Jan Hájek a Lucie Žáčková.

Čtěte také: Hokejový mistr světa Polívka randí s doktorkou i její dcerou. Trailer prozrazuje až příliš

Manželé Stodolovi společně vraždili osamělé seniory, o které společnost ztratila zájem. V popředí vyprávění bude stát jejich milostný vztah plný manipulace a závislosti, ale také lásky a oddanosti. Jako pár se vydali na temnou cestu násilí a zločinu, ze které nebylo společné východisko.

„Byla to náhoda, že je dopadli. Mohli vraždit dlouho dál a nikdo by si toho nevšiml,“ říká Petr Hátle. Manželé Stodolovi se zaměřovali na důchodce žijící na vesnici, a protože vraždy maskovali za nešťastné náhody či sebevraždy, policisty dlouho nenapadlo, že by mohlo být něco v nepořádku. „Senioři žijí osaměle a sebevražednost je u nich hodně vysoká, i když se o tom nemluví. Kdyby zavraždili jako první třeba pracující ženu z města, asi by se na to přišlo dřív.“

Případy manželského páru sériových vrahů se v minulosti zabývaly dvě epizody dokumentárního cyklu České televize Legendy kriminalistiky (2017), a postava Jaroslava Stodoly se objevila také v šestém díle Bez lítosti (2023) z dílny TV Prima.

Film Manželé Stodolovi má premiéru 29. února 2024.

Zdroj: CinemArt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také