Kremací Jiřího Lábuse to teprve začíná! Trailer černohumorného seriálu vás dostane

Krematorium navštívíme už ve čtvrtek.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Divadlo Mír, ve kterém vystupuje komediální uskupení Tři tygři, přinese svou seriálovou novinku Krematorium už tento čtvrtek. Černohumorná jízda se „zpopelněným“ Jiřím Lábusem bude zdarma na Youtube, případně v lepší kvalitě na MírPlay. Premiéru připomněl nový trailer.

Komediální seriál Divadla Mír plný bizarních příhod ale i lásky a rodinného kremačního tepla odstartuje smrtí a zpopelněním Jiřího Lábuse. Jak se ale říká „legendy neumírají“, a tak se následující ráno pan Lábus znenadání znovu objeví na rodinné snídani – „živý“, černobílý a bez sebemenšího ponětí o vlastním pohřbu.

Čtěte také: První recenze vyzdvihují představitelku kokainové kmotry! Seriál od tvůrců Narcos uvidíme za týden

Šestidílný seriál vypráví příběh rodiny Záhorských a jejich rodinného krematoria. Člověk by řekl, že v takovém podniku bude docela mrtvo, Záhorským se však začnou dít zvláštní, mysteriózní (a nutno říct, že velmi vtipné) události, které překračují hranici života, smrti, a především černého humoru.

Režisérem Krematoria je Tomáš Svoboda (Indián, Manžel na hodinu), který napsal scénář společně s Ondřejem Formánkem. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Lábuse (hraje sám sebe), Alberta Čubu, Robina Ferra, Kamilu Janovičovou, Ladu Bělaškovou a Marii Annu Kupcovou.

Seriál má premiéru 25. ledna. Nové díly sledujte každý čtvrtek na YouTube kanálu Divadla Mír (s reklamami a v nižší kvalitě), nebo na MírPlay (bez reklam, v plné kvalitě a vždy s předstihem o jeden díl).

Zdroj: Divadlo Mír

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také