Adam Sandler komunikuje se záhadnou bytostí z vesmíru! Kosmonaut z Čech ohromil v novém traileru

Od režiséra Černobylu.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Kosmonaut z Čech natočený podle knihy českého spisovatele žijícího v New Yorku, Jaroslava Kalfaře, bude mít premiéru už v březnu na Netflixu. Už nyní se ale můžete podívat na plnohodnotný trailer, ve kterém se z Adama Sandlera stává Jakub Procházka.

Kosmonaut vyslaný na okraj galaxie, aby posbíral záhadný prastarý prach, zjistí, že se jeho pozemský život rozpadá na kousky. Obrátí se tedy na jediný hlas, který mu může pomoci dát ho znovu dohromady. Ten shodou okolností patří bytosti z počátku věků, která se skrývá ve stínu jeho lodi.

Čtěte také: Zombie droga zabíjela před lety na Slovensku. Thriller o distribuci smrtícího koktejlu přichází do kin

„Chtěl jsem, aby jeho výkon neměl nic společného s Adamem Sandlerem, kterého všichni známe,“ řekl režisér Johan Renck (Černobyl) pro Netflix. „Myslím, že lidé nechápou, že ačkoli může působit jako vtipný, milý a tak dále, je velmi inteligentní, opravdu chytrý a hlubokomyslný.“ Všechny tyto vlastnosti se musely ve filmu Kosmonaut z Čech projevit: Sandler je po většinu filmu na scéně sám, nebo sdílí scény s tajemným tvorem, který se objeví na poslední etapě jeho mezihvězdné mise.

Kosmonaut z Čech je hluboce originální kniha, plná lidské vřelosti a humoru. Čtivý a napínavý příběh skýtá řadu překvapení a zvratů. A kdo se spolu s ní vydá na cestu do hlubin kosmonautovy duše, možná se ani nebude chtít vracet.

Kosmonauta z Čech uvidíme na Netflix 1. března 2024.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také