Vesmírná válečná řežba si chce napravit reputaci! Poslední trailer druhé řady vás ohromí

Druhou řadu Halo uvidíme na SkyShowtime!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Necelé tři týdny před premiérou uvedla společnost Paramount+ další upoutávku na druhou sezónu seriálu Halo. Master Chief a Sparťané se v ní vracejí, aby se utkali s Covenantem na jednom z nejdůležitějších míst ve vesmíru Halo: na planetě Reach.

Master Chief John-117 vede svůj tým elitních Sparťanů proti mimozemské hrozbě známé jako Covenant. Jako nejlepší naděje lidstva na vítězství ve válce objevuje John-117 své hluboké spojení se záhadnou mimozemskou strukturou, která je klíčem ke spáse lidstva, nebo jeho zničení – Halo.

Čtěte také: Adam Sandler komunikuje se záhadnou bytostí z vesmíru! Kosmonaut z Čech ohromil v novém traileru

První série Halo se setkala se smíšenými recenzemi. Ty sice chválily akční scény, herecké obsazení a vizuální efekty, ale kritizovaly ji za slabý scénář a změny oproti předloze. Producentka seriálu Kiki Wolfkill nicméně uvedla, že seriál na žádnou z předešlých her nenavazuje, ani nevypráví její příběh. Jednoduše proto, aby se obě média mohla rozvíjet svým vlastním směrem.

Seriál sleduje válku ve 26. století mezi Vesmírným velitelstvím Spojených národů a Covenantem, aliancí několika vyspělých mimozemských ras odhodlaných vyhladit lidskou rasu. Je zasazen ve své vlastní časové linii zvané „Silver Timeline“ a není prequelem ani pokračováním videoher.

Jelikož služba Paramount+ je dostupná jen ve vybraných zemí Evropy, seriál v Česku uvedl SkyShowtime. Streamer nabídne první dvě epizody druhé řady den po světové premiéře, konkrétně 9. února. Informaci potvrdil na sociálních sítích.

Zdroj: Paramount+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také