Skoro jako Kill Bill. Akční nářez s Michelle Yeoh láká na bojová umění a šílenou akci

Matka ochrání svou rodinu za každou cenu!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Za doprovodu předělané písně Bang Bang (My Baby Shot Me Down), kterou proslavil hlavně Tarantinův Kill Bill, představuje Netflix očekávanou seriálovou novinku Bratři Sunovi. Trailer nabitý akcí a vydatnou porcí černého humoru, láká mimo jiné na čerstvou držitelku Oscara Michelle Yeoh.

Hlavu mocné tchajwanské triády sejme tajemný zabiják, a tak se bossův nejstarší syn, legendární vrahoun Charles, vydá do Los Angeles, aby ochránil svoji matku Eileen a naivního mladšího bratra Bruce. Ani jeden z nich totiž zatím netuší, jaká je pravda o jejich rodině.

Čtěte také: John Wick v thajských uličkách! Akční nářez nešetří brutalitou, krví a originální choreografií

Krvelačné tchajpejské gangy se ale začínají rvát o moc a Charles, Bruce a jejich matka mají plné ruce práce s hojením ran způsobených dlouhým odloučením. Než se je nekonečná armáda nepřátel pokusí zabít, budou muset přijít na to, co doopravdy znamená bratrské pouto a jak důležitá je rodina.

Bratři Sunovi je ostrou akcí nabitá komedie plná rodinných dramat od Brada Falchuka, tvůrce American Horror Story. V roli matky se představí Michelle Yeoh oceněná Oscarem za roli v loňském hitu Všechno, všude, najednou. Na Netflixu od 4. ledna 2024.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také