Přisprostlý plyšový medvídek Ted se vrací v seriálu! Trailer slibuje tunu zábavy

Hromoví kámoši jsou zpět!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Seth MacFarlane má tohoto plyšáka asi hodně rád. Tvůrce Griffinových, Amerického táty nebo westernové komedie Všechny cesty vedou do hrobu, se ve své seriálové novince vrací k Méďovi Tedovi, nejsprostějšímu plyšákovi, jakého svět kdy viděl. Blížící se premiéru na Peacocku oznámil téměř minutový teaser.

V tomto seriálovém prequelu k filmům o Tedovi se píše rok 1993 a medvídek Ted (Seth MacFarlane) má svou chvíli slávy už za sebou. Nyní žije opět doma ve Framinghamu ve státě Massachusetts se svým nejlepším kamarádem, šestnáctiletým Johnem Bennettem, spolu s Johnovými rodiči Mattym a Susan a sestřenicí Blaire. Ted má sice na Johna mizerný vliv, ale nakonec je to věrný kamarád, který je pro přátelství schopen riskovat úplně všechno.

Čtěte také: Mark Wahlberg naváže nezlomné pouto se čtyřnohým kamarádem. Trailer pohladí po duši

Seth MacFarlane se v současné době objevuje v seriálu The Orville, parodii na kultovní Star Trek, jehož je současně tvůrcem a režisérem. Zatímco vesmírnou podívanou najdeme na streamu Disney+, seriálový prequel Médi bude mít premiéru na americkém Peacocku. Uvedení v Česku, například na SkyShowtime nebo Prime Video, ještě nebylo potvrzeno.

Seriál má premiéru 11. ledna na Peacocku.

Zdroj: Peacock
Plakát k původnímu filmu Méďa. Zdroj: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také