Když chůvu dělá usvědčený vrah, a máma šňupe lajnu. Netflix představil minisérii podle skutečnosti

Zakroužkujte si 11. ledna ve svých notýscích.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Píše se rok 1983, a na nevlídném předměstí Brisbane mezi drogovými dealery vyrůstá Eli Bell. Netflix představil fantastický trailer na australskou adaptaci oceňovaného životopisného románu Kluk spolkne vesmír. Na obrazovkách největšího streamera ji uvidíme v lednu příštího roku.

Epický příběh o dospívání odehrávající se v Brisbane 80. let minulého století, v němž se mísí kouzlo a nevinnost mládí s krutou realitou světa dospělých. Ztracený otec, němý bratr, vyléčená závislá matka, nevlastní otec, který prodává heroin, a chůva s vražednou minulostí. Eli Bell se jen snaží následovat své srdce a pochopit, co znamená stát se dobrým člověkem, ale osud mu neustále hází do cesty překážky.

Čtěte také: Spielberg a Scorsese chystají seriálový Mys hrůzy. Jde o jejich první společný projekt

Adaptace úspěšného australského románu Trenta Daltona, jež v ní popisuje své vlastní zážitky, odhaluje rozcestí, na němž se z chlapce stává muž, dobro si zahrává se zlem a všední život se potkává s nevšedním.

Tvůrcem minisérie je John Collee, scénárista snímků Hotel Mumbai nebo Patriarcha, producenty známý Joel Edgerton a sám Trent Dalton. V jedné z hlavních rolí se představí Travis Fimmel z filmového Warcraftu a seriálů Vikingové.

Kluk spolkne vesmír dorazí na Netflix v podobě osmidílné minisérie 11. ledna 2024.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také