Expendables 4 jsou v rekordním čase online. Piráti si smlsnou

Jeden z největších propadáků roku vyšel online.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Expendables 4 vzdali marný boj v kinech a po třech týdnech od své premiéry přicházejí v digitální verzi. Jednoznačně nejslabší část celé série je už nyní dostupná na Amazonu a iTunes. Film prozatím nevyšel na území Česka, zahraniční uvedení neobsahuje ani české titulky.

Videotéky Amazon a iTunes uvedly čtvrté Expendables v rekordním čase, pouze tři týdny od jejich premiéry v kinech. Film pochopitelně vyšel v rozlišení 4k, nechybí mu ani Dolby Atmos. Film prozatím nelze zakoupit ani vypůjčit na území Česka, už teď se ale stal terčem pirátských serverů. Na rozdíl od předchozího filmu z roku 2014, který unikl na internet před svou premiérou, alespoň až po dvaceti dnech v kinech.

Jeden z největších propadáků roku neuspěl v pokladnách kin, ani mezi diváky. Svému nezdaru šel ale naproti. Film s rozpočtem 100 milionů dolarů vsadil na nevýrazného režiséra, oproti předchozím dílům také postrádal řadu zvučných jmen. Sylvester Stallone navíc přenechal otěže série Jasonu Stathamovi.

Katastrofické tržby čtvrtých Expendables nezachránila ani vymodlená eRková přístupnost, která tolik scházela předchozí trojce. Film během tří týdnů v kinech utržil pouze 30 milionů dolarů, čímž se zařadil mezi největší propadáky roku, vezmeme-li v potaz jeho stomilionový rozpočet a další milionové výdaje za reklamu.


Expendables 4 se nakonec nelíbili ani divákům, kteří film označili za nejslabší část série. Stejného názoru byla také naše recenze. V ní jsme napsali, že film působí unaveně, zbytečně, na sílu. Snímek selhává v tom, o čem měl být: týmovce akčních hvězd. Zůstává průměrná akce, kde je inteligence nepřátel několik levelů pod vysmívanými stormtroopery.

Zdroj: Lionsgate

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také