Ukrajinská komedie Bláznivý piknik má zaděláno na nejšílenější podívanou roku

Bláznivá ukrajinská komedie míří do kin.

Přečtěte si

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Kvůli válce na Ukrajině emigrovalo plno Ukrajinců i do České republiky. Proto není divu, že se česká filmová distribuce rozšiřuje i v této oblasti a přináší nám tak ukrajinskou komedii Bláznivý piknik. Její trailer láká na jeden z nejšílenějších titulů roku.

Dvě rodiny –⁠ intelektuálové Drahomanovi a místní podnikatelé Nalivajčenkovi se o jarních prázdninách vydávají na tradiční rodinnou stanovačku. Osud tomu chtěl, aby se setkali na jedné louce, kterou každá rodina považuje za své místečko a jejich představa pobytu v přírodě se dosti liší. Drahomanovi chtějí klid a propojení s přírodou, kdežto Nalivajčenkovi připravují obří párty plnou hudby a jídla. A na bláznivý piknik je zaděláno…

Komedie od tvůrců úspěšné filmové série Bláznivá svatba slibuje nejen zábavnou podívanou pro celou rodinu, ale také příběh o lásce, porozumění a nečekaných spojenectvích.

V hlavních rolích vystoupí oblíbení herci ze studia Kvartal 95, jehož zakladatelem je ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Vedle nich se ve filmu objeví také legendy ukrajinského fotbalu Andrij Pjatov a Jevhen Konopljanka nebo ukrajinský komik a zpěvák Andrij Mychajlovyč Danylko, známější pod uměleckým pseudonymem Věrka Serďučka. Ten v roce 2007 s image výstřední dámy vyhrál druhé místo na globální hudební soutěži Eurovizi.


Bláznivý piknik hrají v kinech od 5. října.

Zdroj: Bohemia MP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také