Kokainová kmotra Griselda Blanco naháněla hrůzu. Tvůrci Narcos představují seriál inspirovaný jejím životem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

La Jefa přichází. Sofía Vergara prošla v tomhle seriálu inspirovaném Griseldou Blanco, ženou, která se z úplné bezvýznamnosti vypracovala až na Kmotru celého podsvětí, proměnou k nepoznání. Očekávanou novinku od tvůrců Narcos a Silo představil první teaser.

Griselda Blanco Restrepo, známá jako Černá vdova nebo Kokainová kmotra, byla nemilosrdná kolumbijská drogová baronka, která v 70. letech minulého století hrála významnou roli v kokainovém obchodu a podsvětí Miami na Floridě a podle některých tvrzení byla také součástí Medellínského kartelu. Každý, komu dlužila peníze byl zabit a každý, kdo dlužil peníze jí, zaplatil životem také.

Tvůrkyní a scénáristkou Griseldy je Ingrid Escajeda, která v letošním roce přivedla na obrazovky Apple TV+ výborné Silo, režii všech šesti epizod obstaral Andrés Baiz, režisér kultovního španělského thrilleru La cara oculta a hned několika epizod seriálů Narcos a Narcos: Mexiko. V hlavní roli nemilosrdné kmotry se představí již zmíněná herečka Sofía Vergara známá převážně z komediálního seriálu Taková moderní rodinka.

Griseldu uvede Netflix 25. ledna 2024.


Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také