Jigsaw hraje svou nejosobnější hru. Saw X se představuje ve velmi nechutném traileru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

John Kramer je zpět. Desáté Saw se představuje v prvním traileru, který servíruje naprosto vše, co fanoušci na této značce milují. A co víc, série se vrací ke svým kořenům, desítka se totiž bude odehrávat mezi první a druhou kapitolou. Jeden z nejočekávanějších hororů roku má našlápnuto velmi slibně.

Nejnovější díl série SAW zkoumá dosud nevyřčenou kapitolu Jigsawovy nejosobnější hry. Děj se odehrává mezi událostmi z filmů SAW I a II, kdy nemocný a zoufalý John Kramer cestuje do Mexika na riskantní a experimentální lékařský zákrok v naději, že se mu podaří zázračně vyléčit svou rakovinu. Brzy ale zjistí, že celá operace je podvod, jehož cílem je podvést ty nejzranitelnější. Nechvalně proslulý sériový vrah se vrací ke své práci a pomocí vychytralých, vyšinutých a důmyslných pastí obrací karty proti podvodníkům svým typickým způsobem.

Saw X přichází od režiséra Kevina Greuterta (Saw 6, Saw 3D), který má se sérií bohaté zkušenosti i jako střihač. Spolupracoval na všech původních pěti filmech, naposledy na snímku Jigsaw z roku 2017.

Saw X má premiéru 28. září.


Foto: Lionsgate

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také