Tip na dárek: Překvapte oslavence něčím kulturním

Přečtěte si

Autor

Přemýšlíte, co komu koupit k narozeninám či svátku? Tak už nemusíte. Dárek ve formě předplatného bude trefou do černého.

Chcete sledovat oblíbené pořady televize Prima, bohatý archiv filmů, seriálů, a hlavně exkluzivní seriály vznikající pod značkou prima+ ORIGINALS bez reklamy? Předplatné prima+ PREMIUM vám to jednoduše umožní. Všechny pořady navíc můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv. Stačí vám jen připojení k internetu.

Prima+ lze na Givery.cz zaplatit pohodlně převodem, kartou (vč. Google Pay a Apple Pay) nebo hotově. Prima+ kupón se kupuje jako předplatné (na 1, 3, 6 nebo 12 měsíců).

Zdroj: Givery.cz

Vedle vznikajících originálních pořadů najdete v archivu už dnes spoustu obsahu pro děti i dospělé. Filmy a seriály doplňují zajímavé dokumenty, děti potěší především pohádky a animované pořady. V archivu pak nechybí ani legendární pořady jako Top Gear, Svatba na první pohled, Jak se staví sen, Nikdo není dokonalý, Walker Texas Ranger, Komisař Rex, Prostřeno!, Ano, šéfe! nebo Vychytávky Ládi Hrušky.


Předplatné prima+ PREMIUM si u nás můžete pořídit i bez platební karty. Zaplatit je možné bankovním převodem nebo hotově. Objednávat můžete zde.

Čtěte také