Za červenými dveřmi se neskrývá nic dobrého. Finální trailer nového Insidious má hrůzostrašné momenty

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Horor Insidious: Červené dveře má zpět postavy z původních dvou filmů Jamese Wana, příběh od talentovaného scénáristy a režiséra Leigha Whannella (Neviditelný, Upgrade), Patricka Wilsona před kamerou a za ní a finální trailer, který slibuje děsuplné rozuzlení celé série. Novou upoutávku doprovází také čerstvý plakát.

Aby rodina jednou pro vždy skoncovala se svými démony, musí se Josh (Patrick Wilson) a vysokoškolák Dalton (Ty Simpkins) vydat dál než kdy dříve, a čelit temné minulosti své rodiny a zároveň novým, ještě děsivějším hrůzám ukrytými za červenými dveřmi. Děj se odehrává deset let po skončení původních dvou filmů (Insidious 3: Počátek a Insidious: Poslední klíč jsou méně zdařilými prequely).

Režisérem již pátého filmu ze světa Insidious je samotný Patrick Wilson, představil titulní role. Kromě něj se ve filmu objeví také Ty Simpkins, Rose Byrne, Lin Shaye nebo Barbara Hershey. Scénář napsal Scott Teems, jeden z autorů hororu Halloween zabíjí (2021) nebo loňského fiaska podle Stephena Kinga Žhářky. Insidious: Červené dveře jsme zařadili mezi nejočekávanější horory tohoto roku.

Insidious: Červené dveře mají českou premiéru 6. července 2023.


Foto: Sony Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také