Noční můra každého nočního hlídače. Trailer hororové adaptace Five Nights at Freddy’s zve na pizzu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Streamovací služba Peacock, jejíž tituly v Česku přebírá SkyShowtime, s mírnou nadsázkou buduje vlastní svět videoherních adaptací. Po teaseru akčního Twisted Metal představuje v krátké upoutávce také filmovou verzi hororového Five Nights at Freddy’s, adaptaci úspěšné videohry z roku 2014, která se setkala s obrovskou popularitou.

Five Nights at Freddy’s vypráví příběh Mikea Schmidta, mladíka, který se ujme role nočního hlídače v proslulém podniku Freddy Fazbear’s Pizza. Jakmile se Mike v nové práci zabydlí, brzy učiní znepokojivé zjištění: extrémně strašidelní animatroničtí maskoti, kteří baví zákazníky během celého dne, jsou víc než jen obyčejní roboti. Ve skutečnosti jsou živí, plní pomsty a po půlnoci zabijí každého, kdo zůstane v budově. Nic z toho samozřejmě nevěstí nic dobrého pro hlídače noční směny. Ten bude muset využít omezených zdrojů, aby se ubránil hrozivým robotům a přežil mezi dvanáctou a šestou hodinou ranní.

V očekávaném hororu se v titulní roli nočního hlídače představí Josh Hutcherson (Hunger Games), v těch vedlejších Elizabeth Lail (TY) nebo Matthew Lillard (Vřískot). Film natočila poměrně neznámá Emma Tammi, tvůrkyně hororu The Wind. Five Nights at Freddy’s vzniklo v produkci Blumhouse.

Hororová adaptace Five Nights at Freddy’s má premiéru na Peacocku 27. října. Pevně věříme, že se dočkáme uvedení také na SkyShowtime.

Foto: Peacock

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také